*** Penzion Mandl ubytovanie Retova

Penzion Retova Mandl

Novopostavený pension Mandl bol dokončený v roku 2012 a nachádza sa v chatovej osade Mandl neďaleko miest Ústí nad Orlicí, Česká Trebová a Litomyšl - v tesnej blízkosti krásneho rybníka upraveného ako prírodné kúpalisko a rozsiahlych prevažne smrekových lesov.

Retová ubytovanie
Pension Mandl v obci Retová má pre svojich hostí pripravené kvalitné ubytovanie v 15 jedno, dvoj, troj a štvorlôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené samostatnými posteľami, väčšina s vlastným sociálnym zariadením. Niektoré izby sú vybavené samostatnou plnohodnotnou prístelkou.

Apartmány sú vybavené dvomi obytnými izbami so samostatnými posteľami a vlastným sociálnym zariadením.

Pension Mandl reštaurácia - terasa
V prízemí Pensionu Mandl Retová sa nachádza štýlová reštaurácia s nefajčiarskym salónikom. Za priaznivého počasia je možné posedieť na zastrešenej vonkajšej terase s výhľadom na lesy a neďaleký rybník a užívať si čerstvý vzduch.

Pension Mandl Retová akcie - služby
Pre oslavy alebo konferencie slúži multifunkčná sála. Pension Mandl sa ideálne hodí pre usporiadanie rodinné oslavy, svadby či školského zraze. Na prianie je možné na terase penziónu Mandl Řetová zabezpečiť grilovanie steakov, klobás alebo bravčového stehna. Pre hostí je tiež zabezpečené parkovanie priamo pri Pensionu Mandl. Wifi Internet pre hostí penziónu zdarma.

Dovolenka Ústecko Orlicko Retová pension Mandl
V okolí penziónu Mandl a obce Retová je mnoho zaujímavostí. Uprostred obce Retová stojí kostol Sv Márie Magdalény. Neďaleko pod kostolom, pri križovatke na malebnom mieste medzi stromami je umiestnená tiež neskoro baroková socha sv. Jána Nepomuckého z roku 1792. Najbližšie sa rozkladá rekreačná oblasť Mandl s viac než stovkou chát a prírodným kúpaliskom.

Tipy: Aquapark Ústí nad Orlicí. Toulovcovy Maštale (15 km od Litomyšle) skaly - chránený prírodný výtvor nachádzajúci sa medzi Budislav, Proseč a Nové Hrady. Kozlovský kopec - vyhliadková veža. Litomyšl - rodný byt Bedricha Smetanu. V zime - Andrlov chlum - Kozlov strojovo upravované bežecké trate, Skiareál Prívrat, moderné športové a relaxačné centrum, 2 vleky, večerné lyžovanie, bezplatné parkovanie. Skiareál nájdete uprostred pomyselného trojuholníka medzi mestami Ústí nad Orlicí, Česká Trebová a Litomyšl. Ďalšia možnosť lyžovania Lyžiarsky areál Peklák sa nachádza v podhorí Orlických hôr, na západnom okraji mesta Česká Trebová.

Penzion Retova Mandl - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Retova Mandl - hotel má reštauráciuPenzion Retova Mandl - k dispozícii letná terasaPenzion Retova Mandl - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Retova Mandl - Izby s vlastnou toaletou